Mikroslužby v Čechách – jak, kde a proč?

mikroslužby

Mikroslužby v Čechách – jak, kde a proč?

Co si pod pojmem mikroslužby vlastně představit?

Mikroslužby jsou drobné i větší produkty nabízené freelancery. Pokud tedy hledáte někoho, kdo by pro Vás udělal grafiku, napsal článek nebo třeba vytvořil webovou prezentaci, můžete využít různých platforem, zaměřených na poskytování těchto mikroslužeb. Jako příklad si uvedeme českého fenoména a novinku všech těchto platforem, Mikrojoby.cz.

 

Proč právě Mikrojoby?

Je to jednoduché. Zkušenosti. V dnešním světě nemá nic větší váhu, než zkušenosti. S portálem mikrojoby.cz mám zkušenosti ať už z pohledu prodávajícího, tak kupujícího a nemohu si stěžovat. Ke dnešnímu dni tam působí již stovky freelancerů, kteří nabízí právě to, co hledáte a za velmi malé peníze.

Potřebujete vytvořit webovou prezentaci, eshop nebo třeba vizitku? Chcete otextovat web, napsat profesionální SEO článek nebo publikovat svůj vlastní PR článek na větším webu a udělat si tak reklamu? Proč na to najímat větší firmu, která si naúčtuje tisíce korun, když můžete mít skromného, avšak zkušeného freelancera, který prodává to, v čem je dobrý a to od 100 Kč za mikrojob?

Kvalita, rychlá práce a nízká cena

Úplně s ledovým klidem by právě toto mohlo být motto Mikrojoby.cz. Stovky různých mikroslužeb nabízených hned několika freelancery. Potřebujete něco z oblasti online marketingu, grafiky, sociálních sítí, tvorby webových stránek nebo chcete pro kamaráda vtipný dárek, jako je jeho jméno napsáno přes ňadra půvabné slečny? To a mnoho dalších služeb najdete právě na Mikrojoby.

Opravdovou výhodou mikroslužeb jako takových je však rychlost a cena. Pokud poptáváte například logo, bez problému můžete mít připravené kvalitní logo v křivkách do tří dnů za 540 Kč. Jedná se totiž o drobnou práci, nikoliv velký projekt u firmy s omezenou kapacitou. Na Mikrojoby prostě objednáte mikroslužbu a předem znáte předběžný termín dodání.

Záruka kvality

Aby však byl Mikrojob nějakým způsobem vyjímečný a byl tak schopný vzdorovat konkurenci, která každým dnem roste, máte tam pomyslnou třešničku na dort.

Mikrojoby Vám ručí za kvalitu dodaného produktu. Nejenže mají přes 98% úspěšně dokončených poptávek, ale v případě, že nejste spokojeni s výsledkem, vrátí Vám peníze zpět! Nenašli jste snad na Mikrojoby.cz to, co hledáte? Nezoufejte. Můžete vytvořit vlastní, specifickou poptávku na službu, kterou potřebujete a první nabídky máte během několika minut.

Share this post